INFO HOTEL BESKID

Jesteśmy oficjalnie otwarci ! Czekamy na Was.

Szanowni Państwo na tę informację czekaliśmy z utęsknieniem . Już od dzisiaj  ponownie będziemy mogli Was gościć w naszym hotelu.

Podczas tej przerwy nadrobiliśmy wszystkie zaległości, posprzątaliśmy, odświeżyliśmy i zdezynfekowaliśmy każdy pokój, tak aby bezpiecznie Państwa przyjąć.

MG 5769 apartament biznes
MG 5769 apartament biznes

Z wielką radością informujemy, że otworzyliśmy naszą restaurację! Mogą Państwo zamówić dania z kuchni tradycyjnej oraz nasze specjały z kuchni włoskiej Il Primo.

Zgodnie z nowymi zasadami sanitarnymi, przestrzegamy wszystkich zasad, tak aby czuli się Państwo bezpiecznie – serdecznie zapraszamy od godziny 13:00 do 22:00.

Miło nam poinformować , że również nasze Spa ruszyło pełna parą. Zapraszamy Gości na nasz basen, do dwóch saun, jacuzzi oraz groty solnej.
Działamy przy zachowaniu zasad sanitarnych oraz limitach osób.

Już możemy organizować dla Was uroczystości: chrzciny komunie, przyjęcia weselne, imprezy firmowe – oczywiście z uwzględnieniem obecnych przepisów, odnośnie odległości oraz liczby osób przypadających na metry kwadratowe . Posiadamy kilka sal o różnych wielkościach, zatem bezpiecznie zmieści się dużo Gości.

10na1
10na1

Zapraszamy serdecznie do rezerwacji miejsc.

W SPRAWIE DODTKOWYCH INFORMACJI ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Hotel Beskid****  ul. Limanowskiego 1, 33-300 Nowy Sącz

Dział rezerwacji: Tel (18) 440 40 00 , 443 5770

hotel@hotelbeskid.pl , www.hotelbeskid.pl


+48 18 440 40 00 hotel@hotelbeskid.pl